ophelis - Serie Z: minimalistisch en economisch
Serie Z is niet zomaar een 4-poots kantoormeubel. De constructie is zo ontworpen dat het als professioneel kantoormeubel dienst doet en toch bijzonder economisch in de aanschaf is.
Ongekende mogelijkheden met Serie Z.
Ondanks de gunstige prijsstelling kent Serie Z weinig beperkingen. Zowel qua gebruiksmogelijkheden als design realiseert Serie Z een bijzonder dynamische als persoonlijk vormgegeven kantoorinrichting.
De belangrijkste punten:
- Melamine bureaubladen (7 kleuren)
- Echt houten bureaubladen (6 kleuren)
- Linoleum bureaubladen (2 kleuren)
- Poten in 2 kleuren en chroom.
- 3e Niveau wandjes met accessoires.
- Balie opbouw modules.
- Frontpanelen van geperforeerd staal.
- Blad verlengingen
- CPU houder en printer module.
- Metabox data en elektra modules op bureau.
- Uitgebreid conferentie- en kantinetafel programma.
ophelis is een gerenommeerde Duitse fabrikant.
ophelis ontwerpt en produceert kwaliteits kantoormeubelsystemen die de afnemer in staat stelt een kantoorinrichting te realiseren die geheel conform de wensen is van de gebruiker.
Dossierkasten, kastenwanden, scheidingswanden, ladenblokken, etc. complementeren de meubelprogramma's van ophelis. De bureausystemen onderscheiden zich door een hoge kwaliteit en stabiliteit. Het is door de constante kwaliteit, innovatieve producten en het eigenzinnige design dat ophelis sterk aan marktaandeel wint.
Serie Z is een economisch kantoorinrichting programma.
Door gebruik te maken van verstelbare poten die ook door de gebruiker in hoogte te verstellen zijn, is Serie Z niet alleen in aanschaf betaalbaar maar zijn ook de onderhoudskosten bijzonder laag.
Investeren in ophelis rendeert.
Over het algemeen zijn de bureaubladen van de diverse productlijnen gelijk en bepaald het onderstel van het kantoormeubel de vormgeving en gebruiksmogelijkheden.
Bureaubladen van ophelis zijn verkrijgbaar in: melamine, linoleum en houtfineer. |